טיפולים

קורסים וסדנאות מבית מטפלים VIP בתחומי הרפואה האלטרנטיבית והמשלימה

קורס תקשור

קורס תקשור

בקורס זה נלמד כיצד לתקשר על ידי הרפיה עמוקה של הגוף וה-mind (שחרור המחשבות) והקשבה אל הקול הפנימי שלנו.במסגרת תהליך המודעות העובר על האנושות, הרבה אנשים מוכנים לקבל מידע רוחני ותקשורי כיצד לנהוג בעידן חדש זה.
המשך >>
קורס שחזור גלגולים

קורס שחזור גלגולים

ישנן שאלות קיומיות שאנו תוהים לגביהן כגון: מהו היעוד שלנו? מהו הפתרון לבעיה המציקה לנו זה זמן רב ללא מענה? על פי עדויות של מטפלים ידועים כמו ד"ר בריאן ל' וייס, בעיות רבות של מטופלים ניתן לפתור על ידי חזרה לגלגולים קודמים.
המשך >>
קורס גרפולוגיה ופענוח ציורים

קורס גרפולוגיה ופענוח ציורים

סדנת פענוח ציורים וגרפולוגיה מעניקה לכל מתעניין ידע רחב על צבעים, סימנים, אותיות ושרבוטים המצויים על דף הנייר, בכל גיל ובכל שלב התפתחותי בחיים. פענוח ציורים, זאת המראה המשקפת את תכונות האופי, את המימוש בפוטנציאל של כל משתמש בדף הנייר, את הרקע המשפחתי ואת האפשרויות העומדות בפני האדם. הסדנה כוללת עשרה מפגשים ראשונים של איסוף אינפורמציה. כל מפגש מתחיל בחווית ציור כל פעם בנושא הנלמד באותו השיעור, כך שהחומרים יופנמו מיידית. כידוע חוויה מעוררת את הזיכרון ומשאירה אותו בתאי המוח. אחרי הסדנה הזו ניתן להצטרף לקבוצות עבודה מעשית בהן מתמקצעים באבחון מול מקרים רבים ומגוונים הן של התלמידים והן דוגמאות אותן הביא כדי להראות ציורים מאתגרים ופתרונם.
המשך >>