טיפולים

תקשור

תקשור

 

תקשור זה היכולת לתקשר תמיד הייתה טבועה בבני האדם עוד מימים קדומים. האינדיאנים השתמשו ביכולותהתקשור על מנת לרפא ולעזור לאנשים. במהלך ההיסטוריה נכתבו סיפורים רבים על אנשים בעלי אינטואיציה גבוהה שהורידו מידע מתוקשר שלא היה ידוע לפני כן. מתקשרים ידועים טוענים שמוצרט, לאונרדו דה וינצ'י, תומאס אדיסון, מנדלייב הכימאי ואיינשטיין קיבלו את המידע שלהם בתקשור מידע שהתקבל בשלמות ולא היה ידוע לפני כן.

 

תקשור זו דרך להקשיב לעצמנו ולהתחבר אל האינטליגנציה הגבוהה על מנת לעשות שינוי בחיים. תקשור הוא יכולת ההקשבה למה שמעבר למילים. על מנת לתקשר צריך ללמוד כיצד להרפות את המיינד ולתת להדרכה להנחות אותנו. ישנם סוגים שונים של הדרכות והן קשובות לרצונות שלנו ולכן אנו יכולים לזמן את ההדרכה הנכונה לנו בכל זמן שנבחר.

 

כאשר באים לטיפול בתקשור כדאי לבוא עם שאלה ספציפית וממוקדת על מנת לקבל את התשובה המדויקת ביותר. התשובה נכונה לאותו הזמן בו היא נענית, מאחר שהיא תלויה בנתיב החיים של המטופל באותו הרגע. אם לאחר מכן הוא יקבל החלטות שישנו את דרכו התקשור לא יהיה תקף.

 

כמו כן, ישנם גם סוגי תקשור ומתקשרים שונים. קבלת התקשור יכולה להתבצע בצורה של שמיעת המידע, ראיית תמונות ודימויים, בצורת כתיבהציור ועוד. ישנם מתקשרים הנקראים מדיומים והם מעבירים מסרים מעולם הנשמות אל עולם החיים. מתקשרים אחרים מעבירים מידע טיפולי כגון: איזו התפתחות על המטופל לעבור, על איזה תחום עליו לעבוד, או כיצד לפתור בעיה בתחום מסוים בחיים.

 

תקשור נכון וגבוה תמיד ידבר בשפה חיובית ויביא מסר של אהבה. כל ניסיון להרתיע, למנוע או להפחיד, מסמן שהתקשור לא נכון. לפעמים השאלות שלנו לא נענות ויש סיבה טובה לכך. ההדרכה החכמה יודעת שעלינו לעשות כברת דרך לפני שנוכל לשמוע את המידע  ולכן למען ההתפתחות האישית שלנו עלינו להגיע אל הפיתרון לבד.

 

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים