טיפולים

עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק

עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק

עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק הוא אחד הוותיקים שבסוגי הטיפולים השונים בתרבויות השונות (גלדיאטורים, פרשים) והוא קיים מעל 3000 שנה. עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק הינו עיסוי שנועד לאלו שעוסקים בספורט כדרך קבע (הרמת משקולות, טניס, ריצה, שחיה, אופניים, ריקוד ואימון בחדרי כושר). ממש כמו אורטופד הוא מטפל ברובד השרירים העמוק בצורה איטית ומבוקרת. בעיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק נעשה שימוש לפני ואחרי פעילות, כטיפול מונע וכטיפול ממוקד.

 

עיסוי ספורטאים כהכנה -

/ עיסוי רקמות עמוק

מחמם את מערכות השרירים לקראת האימון. מאריך את הגידים, מגביר את זרימת הדם לכל הגוף, מוריד מתחים ומסייע בהכנת הספורטאי לתחרות.


עיסוי ספורטאים כשיקום -

/ עיסוי רקמות עמוק

מתבצע לאחר האימון. מטרתו לשחרר ולהרפות, להסדיר את הנשימה ואת זרימת הדם, לאזן את המתח בשריר, לעורר, לשכך כאבים, להאיץ החלמת פגיעות ושטפי דם כדי להחזיר את הספורטאי לכושר מהיר ולהתמודדות בתחרויות.


עיסוי ספורטאים כמניעה -

/ עיסוי רקמות עמוק

עוזר לאזן זרימת דם תקינה, להסדיר נשימה, לייצב ולעצב את השרירים, למצוא מקומות דלקתיים, לשמן את המערכת הסינוביאלית של המפרקים.


עיסוי ספורטאים ממוקד -

/ עיסוי רקמות עמוק

שלא כמו ברוב סוגי הטיפול, בעיסוי זה אפשר לעבוד רק על אזור אחד (להתמקד באזור כאב ספציפי) ללא צורך לעסות את כל הגוף.

 

הרעיון בתכניקת עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק הוא למנוע מספורטאים לקבל זריקה להפגת כאב אחרי פציעה, מכוון שהזריקה מועילה נקודתית רק לכאב ובהמשך הפעילות הספורטיבית מצבו של הספורטאי יחמיר בניגוד לעיסוי שמטפל בסימפטום.

 

טכניקות בעיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק - שרירי הספורטאי גדולים יותר גם בנפח וגם במסה מאדם רגיל ולכן הטכניקות תלויות בצרכיו של הספורטאי ובסוג הספורט שהוא עושה מה שהופך אותו לסוג של טיפול משולב. כל ספורט מפעיל קבוצות שרירים שונות ולכן הטיפול משתנה. מתיחות והנעת שרירים ומפרקים , מניפולציות, הארכת גידים, לחיצות עמוקות, שחרור חומצות חלב, תנועות נמרצות ורטט. על המטפל להכיר את מערכות התנועה (גידים, שרירים, שלד, מפרקים ורצועות) על בוריין. הטיפול נעשה עם או בלי שמן.

 

יתרונות עיסוי הספורטאים / עיסוי רקמות עמוק - נועד בכדי להביא את הספורטאי לביצוע מקסימאלי ולהתאוששות מהירה על ידי מזעור הנזקים, הפחתת כאבים, הפגת עייפות, הפחתה במתח וטונוס השריר, הפחתת נפיחויות, טיפול בדלקות, מונע שברי מאמץ, שחרור שרירים תפוסים או מתוחים, המרצת מחזור הדם והלימפה, פיזור הצטברות נוזלים, שחרור חומצות חלב, שיפור גמישות ואלסטיות של השרירים, שחרור קשרים, איזון מערכות השלד והשרירים, שחרור פסולת למערכות ההפרשה, חיזוק תאי עור ועצב, טיפול בהפרעות תפקודיות ומניעת פציעות, הענקת תחושת שלווה ורוגע למערכות הגוף.

 

בעיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק תיתכן "ריאקציה" - החמרת הכאב באזור לתקופה של עד 48 שעות במהלכן האזור יחזור לפעילות תקינה והכאב יחלש.

 

לעיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק מומלץ להגיע בתקופת אימון - פעם עד פעמיים בשבוע כדי למנוע פציעות ולאפשר התאוששות מהירה.

בתקופת פגרה - מומלץ להגיע פעם בשבועיים כדי למנוע עומס על מערכות הגוף לאחר החזרה לאימונים.

עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק לא מומלץ לבעלי לחץ דם גבוה, חום, מחלות עור, מחלות זיהומיות, מחלות מדבקות, פצעים פתוחים, גידולים, מחלות בכלי דם ולנשים בהריון.

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים