טיפולים

עיסוי תאילנדי / מסאז' תאילנדי

עיסוי תאילנדי / מסאז' תאילנדי

עיסוי תאילנדי / מסאז' תאילנדי הינו עיסוי המשלב מניפולציות של מתיחות ולחץ על ידי ההנעה של הגוף. מקורו בהודו וסין. עיסוי תאילנדי כולל מגע בין גפיו של המטפל כלפי המטופל, ומבוצע על ידי מפרקיו תוך כדי שימוש במשקל גופו. הטיפול שם דגש על מתיחות שרירי הגוף ושיפור הגמישות עם קצב ריקוד ושילוב תנוחות מעולם היוגה.

עיסוי תאילנדי משחרר אנרגיות חסומות ומסייע באיזון הגוף על ידי זרימה תקינה של האנרגיה במרידייאנים (קווי אנרגיה בגוף), שחרור הצ'אקרות (מרכזי אנרגיה לאורך קו עמוד השידרה) ובהזרמת הדם למערכות שונות ולאיברים בגוף. עיסוי תאילנדי מביא את הגוף למצב של איזון, עוררות ושלווה. העיסוי תורם להארכת הגידים, איזון השרירים בין שני צידי הגוף ופרוק חומצות חלב.

בעיסוי זה אין שימוש בשמן בכדי למנוע החלקה של הידיים על הגוף. עיסוי תאילנדי נעשה בלבוש בגדים קלים ונוחים הן למטפל והן למטופל. טיפול זה נעשה לרוב על מזרן שמונח על הרצפה, אפשר לעשותו גם על מיטת טיפולים ולשלב בו לחיצות ומתיחות מסוגי העיסוי השונים.

 

עיסוי תאילנדי הוא טיפול מונע ולא מומלץ בזמן כאב חזק וטראומתי, כדי לא לגרות את העצב ולגרום לתפיסת השריר בצורה חזקה יותר. (במקרה כזה עדיף לבחור בעיסוי עדין יותר). עיסוי תאילנדי הינו עיסוי מיוחד שעונה על מגוון רחב של בעיות רפואיות. המטפל שעוסק בעיסוי תאילנדי הינו מומחה בתחום הרפואה המשלימה ובעל הסמכה מקצועית באנטומיה של גוף האדם, מה שמקנה לו ידע ורגישות לרמת הכאב והסיבולת של המטופל בזמן הטיפול.

 

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים