טיפולים

טיפול בהילינג

טיפול בהילינג

 

הילינג הינו טיפול העובד על מרכזי האנרגיות בגוף בעזרת מגע והתכוונות (בדומה לרייקי). מרכזי האנרגיות נקראים בהודית צ'אקרות (מרכזי אנרגיה לאורך קו עמוד השידרה). ישנם המון מרכזים בגוף ובמיוחד ישנם שבע מרכזים גדולים הנותנים חיים לרקמות הפיזיות של הגוף. כל צ'אקרה אחראית על שלב בהתפתחות האדם, החל מהיותו תינוק הזקוק לצרכים פיזיים של הישרדות באזור הרגליים, האגן והגב התחתון וכלה בהתפתחות הרוחנית שלו ככל שהוא מתבגר באזור הראש, המצח והקודקוד (אלה צ'אקרות שנקראות העין השלישית והכתר). בעזרת הנחת ידיים על פני הגוף או אפילו במרחק קטן מהגוף, יכול המטפל בהילינג לחוש באנרגיות, במצב הצ'אקרות של המטופל ולאבחן חסימות בתפקודן. מיקום הצ'אקרה מעיד כמובן על מקור הבעיה. לדוגמא: עודף אנרגיה באזור הבטן העליונה (בצ'אקרת מקלעת השמש), יכול להעיד על כעס עצור, דאגות, ופחדים למיניהם. ניקוי המקום ואיזונו, יתרום לפתיחת החסימה והרגשת קלילות מצד המטופל. דרושים מספר טיפולים על מנת להגיע לאיזון ולריפוי.

 

 

צ'אקרת השורש (הבסיס)

היא הצ'אקרה הראשונה צבעה חום-אדום והיא קשורה לרגש ההישרדות, לכבוד העצמי, לביטחון, לעקשנות ועוד. היא כוללת את הרגליים ואת האגן התחתון.


צ'אקרת המין

היא הצ'אקרה השניה צבעה כתום והיא קשורה לייצריות, ליצירה, לרגשות החמים ולהכלה של הרגשות.


צ'אקרת מקלעת השמש

היא הצ'אקרה השלישית והיא צהובה. היא אחראית לתחושת החיות, תפקידה לאזן את הרגשות, הכעסים, החרדות והפחדים, הויטאליות ושמחת החיים כשהיא במצב מאוזן.


צ'אקרת הלב

היא הצ'קרה הרביעית וצבעה ורוד וירוק. ירוק הוא צבע של ריפוי והורוד הוא צבע הנתינה הקבלה והאהבה, כאשר היא חסומה אנו שופטים את עצמינו או את אחרים ביתר חומרה וסובלים אח"כ כתוצאה מכך.


צ'אקרת הגרון

היא הצ'אקרה החמישית וצבעה כחול. אחראית על הביטוי העצמי שלנו מולנו ומול העולם. היא גדולה ופתוחה לרוב אצל אומנים כי הם מבטאים את עצמם בדרכים רבות שונות.


צ'אקרת העין השלישית

היא הצ'אקרה השישית וצבעה סגול. היא אחראית על הראיה העל-חושית, על האינטואיציה ועל המחשבות הגבוהות שלנו.


צ'אקרת הכתר היא הצ'אקרה השביעית צבעה זהב והיא נמצאת בקודקוד. היא האחראית על תפקודן התקין של כל הצ'אקרות ולכן כל טיפול מתחיל ממנה. היא החיבור עם האני העליון.

 

 

ישנם מספר סוגים של הילינג כגון: *הילינג טיבטי, *הילינג אתרי, *הילינג אסטרלי, *הילינג דאנס, *הילינג מנטלי, *וורטקס הילינג ותקשור, *תטא הילינג, *הילינג קבלי, *מדיקל הילינג,  *הילינג הוליסטי. 

 

בכל סוגי ההילינג המטפל שנקרא "הילר" מתפקד כצינור המעביר אנרגיות ריפוי מהיקום אל המטופל. מלבד הצ'אקרות, המטפל בהילינג עובד גם על זרמים אנרגטיים עוצמתיים שאחראים על הויטאליות, הרצון לחיות, האיזון בין החלק הזכרי והנקבי בגוף, הבסיס והשורש שאחראים על תחושת הביטחון הפיזי והרגשי של האדם ועוד.

 

הילינג מביא לידי ביטוי את העובדה שהאדם הוא מערכת הוליסטית בכך שהוא עובד על הקשר בין הגוף לנפש. ההנחה היא שלכל מכאוב גופני קיים מצב רגשי לא מאוזן שיצר אותו ולכן בשביל להביא לריפוי צריך להעלות את החסימות למודעות ולעבוד במקביל על שני הרבדים. לכן הילינג יכול גם להוות טיפול משלים לכל סוג טיפול שהוא, החל מעיסוי וכלה בטיפול שנעשה על ידי שיחה (אימון, דמיון מודרך ועוד).

 


 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים