טיפולים

ארומתרפיה / טיפול ארומטי

ארומתרפיה / טיפול ארומטי

 

 

הסבר ארומתרפיה, ארומתרפיה מטפלים בירושלים, עיסוי ארומתרפי בירושלים, עיסוי ארומטי בירושלים, טיפול ארומתרפיה בירושלים, טיפול ארומטי בירושלים

ארומתרפיה - טיפול בשמנים ריחניים כשהדגש הוא על הריח.

 

ארומה = ניחוח    תרפיה = טיפול.

ארומתרפיה - עיסוי ארומתרפי / טיפול ארומטי הוא טיפול "הוליסטי" (נפשי + פיזי), המשלב בין מגע עדין ומפנק לתמציות שמנים אתריים ריחניים (אתרי = כהיל, נדיף) המופקים מצמחים, שורשים, עשבים, זרעים, צמחי תבלין וסוגי עצים שונים שנמהלים עם שמני בסיס מתאימים. השמנים נבחרים לכל מטופל באופן ספציפי כך שריחם ותכונותיהם מסייעים למטופל בריפוי. במהלך הטיפול חודר השמן לנקבוביות העור ומשם חודר למערכת הדם שמעבירה אותו לכל האיברים.

 

תפקיד עיסוי ארומתרפי / טיפול ארומטי לשלב את מקסימום האיזון בגוף ובנפש לצד השלווה והרוגע ולהביא לפעולה מקסימאלית של חילוף החומרים בגוף האדם.

 

השימוש בשמנים ארומתיים החל עוד בתקופת התנ"ך, כי הרי ידוע שהמצרים הפרעונים עשו שימוש בשמנים אלו. מוזכר גם בשיר השירים - "לרייח שמנך טובים", "נרד וכרכום קנה וקינמון עם כל עצי לבונה מור ואהלות עם כל ראשי בשמים"...

 

תכונות השמנים הארומתיים חודרות לגוף בדרכים שונות:

     

מבער   -

כאשר מוהלים מעט שמן אתרי עם קצת מים ומחממים. בתהליך זה עובר הריח דרך חללי האף לכיוון המוח ומתפרק שם.

עיסוי     -

כאשר מוהלים שמן אתרי עם שמן בסיס או שמן אתרי עם קרם בסיס ובזמן עיסוי הגוף השמן חודר למחזור הדם. אסור להניח שמן אתרי על העור ללא דילול עם שמן בסיס.

אמבטיה -

ממלאים אמבט חם ומטפטפים לתוכו מספר טיפות של שמן אתרי וכשיושבים באמבט השמן חודר לגוף ואפקט הריח משמעותי.

בליעה   -

דילול תמצית אתרית בכוס מים ולגימתה.

   

לכל שמן יש השפעה אחרת על המערכות בגוף. עידוד התחדשות התאים, שיפור תיפקודים לקויים והזרמה של דם , למפה ועוד לתיפקוד תקין של הגוף. בעולם קיימים כ- 1% אנשים אשר רגישים לשמנים מסוימים. במידה ונתגלתה רגישות יש לשתות 5 כוסות מים כדי לשטוף את השמן מהגוף.

 

יש לציין, שכדי להגיע לאפקט מקסימאלי, רצוי להשתמש בשמנים אתריים טהורים באיכות גבוהה ביותר. השימוש יעשה אך ורק לאחר ניקוי יסודי של הגוף (או האזור שעליו מניחים את השמן) מפסולת שנצטברה עליו כגון: זיעה, אבק וכדומה מכוון שהשמנים חודרים דרך העור לגוף ועלולים להוליך איתם את הפסולת שנצטברה על פני העור.

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים