טיפולים

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי

 

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי הוא עיסוי המתמקד לרוב בבעיה עצמה ולא כמו שנהוג בעיסוי כולל של כל הגוף. בשונה מסוגי עיסוי אחרים אשר עובדים על כל הגוף, העיסוי הרפואי מתמקד בקבוצות השרירים הסמוכות לאזור הכאב. העיסוי הרפואי נועד יותר לרובד הפיזי מאשר לרובד הנפשי והוא נקרא עיסוי רפואי / מסאז רפואי מיכוון שהוא עושה שימוש בידע מהרפואה המערבית (אורטופדיה, צילומים וכו') ומהווה תמיכה רבה לטיפולים הקונבנציונליים.

 

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי עושה שימוש בידע נרחב באנטומיה והכרת מערכות הגוף, השלד והשרירים. בעיסוי רפואי / מסאז' רפואי  ההתמקדות היא על הנעת הרקמות הרכות בגוף על מנת להפעיל את מערכות העצבים, כלי דם, נוזלי הלימפה, השרירים ומערכת הנשימה.

 

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי יעיל במיוחד לכאבים כרוניים ופציעות ספורט, התכווצות שרירים, תנועה מוגבלת, כאבי ראש וצוואר כתוצאה מתאונה, הרחבת כלי דם, הורדת לחץ דם, בעיות נוירולוגיות, המרצת מערכת העצבים, שיקום תפקודי השלד והשרירים, כאבי גב, קשיי נשימה, כאבי ברכיים, דלקות למיניהן, פריצות דיסק, ניקוז ריאתי, לאחר הסרת גבס, מוריד בצקות, בעיות יציבות, נימול בגפיים, עקמת וחידוש רקמות אשר ניזוקו לאחר פציעה.

 

מטרתו של העיסוי רפואי / מסאז' רפואי הוא: שחרור והגמשת שרירים תפוסים, הקלה על כאבים, שיפור ציריי תנועת המפרקים (על ידי שחרור וייצור נוזל סינוביאלי), לשחרר גידים, לחמם לפני פעילות ספורטיבית ולטפל אחרי פעילות מאומצת, לשפר את הזרימה הלימפטית, לשפר את זרימת הדם, מרגיע וממריץ את הגוף בו זמנית, מפחית מתח וחרדה, מעודד שחרור "אנדרופינים" (משכך כאבים טבעי כמו אופטלגין) ומשקם את הגוף.

 

בעיסוי רפואי / מסאז' רפואי עושים שימוש בקרח כדי להזרים דם לנקודות מסוימות מהר יותר. ברגע שמניחים קרח על אזור בגוף, המוח מקבל אות להזרים יותר דם למקום כדי לחמם אותו ולשחרר חסימות. במקרה של דלקות שרירים גידים וכו' הקרח מקרר את המקום המודלק וכך מייבש את הדלקת. בזמן זה, בגלל הקור, זרימת הדם גוברת.

 

עיסוי רפואי / מסאז' רפואי אסור לעשות במקרים הבאים: מחלות זיהומיות, מחלות עור, פציעות טריות, חום, מחלות כלי דם, מחלות מדבקות וגידולים למיניהם.

 


 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים