טיפולים

טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח

הטיפול בכוסות רוח היא שיטת טיפול מסורתית שמאפיינת את הרפואה הסינית העתיקה אך השילוב של כוסות רוח ניתן בכל סוגי העיסוי כגון: עיסוי שוודי, עיסוי רפואי / מסאג' רפואי, לומי לומי, עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוק ועוד. הטיפול נעשה באמצעות כוסות מיוחדות שעשויות מבמבוק, זכוכית או פלסטיק שבתוכם יוצרים תת לחץ ע"י משאבה בכוסות רוח מפלסטיק או אש בכוסות רוח מזכוכית והבמבוק ומניחים על גוף המטופל. פעולה זו יוצרת ואקום אשר מושך את העור והרקמות באותו אזור לחלל הכוס, תהליך זה גורם למשיכת כלי הדם הנימיים ויוצר שטף דם אשר גורם לשיפור זרימת הדם והאנרגיה באותו אזור ועל ידי כך מוציא את החסימה מאותו האזור ומסלק את הכאב.

קיימים שלושה סוגים של כוסות רוח בהם משתמשים לפי גודל האזור בגוף. לפני השימוש חשוב לחטא את הכוסות עם אלכוהול וגם לאחר השימוש. בזמן הטיפול נשאיר את הכוס רוח במקום אחד עד חמש דקות. יש אפשרות למרוח לפני כן את הגוף בשמן וכך להעביר את הכוס ממקום למקום בלי לנתק אותה מהואקום. בכדי לנתק את הכוס רוח יש ללחוץ על העור צמוד לשפת הכוס.

 

בעיות שניתן לטפל בהן בעזרת כוסות רוח: לחמם אזור כואב, המרצת מערכת החיסון, התקררות, בעיות פרקים, מיגרנות וסחרחורות, כאבי גב, פריצות דיסק, בירכיים, מערכת העיכול, הזרמת האנרגיה והדם, כאבי צוואר וכתפיים, שרירים תפוסים מאוד.

 

לא משתמשים בכוסות רוח - בנשים בהריון, כאשר למטופל יש חום או אלרגיות בעור.

 

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים