טיפולים

עיסוי משולב / טיפול משולב

עיסוי משולב / טיפול משולב

 

עיסוי משולב / טיפול משולב הוא עיסוי המשלב בתוכו אלמנטים מכל סוגי העיסויים. עבודת שרירים מאומצת, מתיחות, לחיצות עמוקות ואיטיות, הנעשים עם מפרקיו של המטפל לצד ליטוף מפנק שמאזן את הגוף והנפש וגורם לרגיעה מושלמת.

 

עיסוי משולב / טיפול משולב נעשה בעזרת שמנים ארומתיים שמסייעים לרוגע בעזרת חוש הריח, נרות דלוקים, אור מעומעם ומוסיקת רקע מרגיעה. הוא עובד גם על הרקמות הדקות וגם על הרקמות העבות.

 

עיסוי משולב / טיפול משולב נעשה שימוש בכל סוגי הטיפולים. מהעידן הישן, קלאסיות מסורתיות ועד לעידן החדש והמודרני (לטעום מכל העולמות)עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי / מסאז' תאילנדי, עיסוי ספורטאים / עיסוי רקמות עמוקאבנים חמותרייקירפלקסולוגיה, עיסוי רפואי / מסאז' רפואילומי לומיעיסוי ארומתרפי / טיפול ארומטי ועוד.

הכל לפי רמת הידע (ארגז הכלים) של המטפל והצורך של המטופל.

 

עיסוי משולב / טיפול משולב הוא עיסוי המיועד לכל חלקי הגוף (טיפול מקיף), רגליים אחוריות, עכוז (ישבן), גב, צוואר, קרקפת, פנים, חזה עליון (בכיסוי מגבת אצל נשים), מקלעת השמש, שכמות, צלעות, צ'אקרות, בטן, רגליים קדמיות וכפות רגליים. כל אזור בגוף מקבל עיסוי שמיועד לטיפול בבעיה מסוימת והכל לפי צורך הגוף.

 

עיסוי משולב / טיפול משולב עונה על מגוון בעיות. שחרור שרירים תפוסים עייפים ומאומצים, פיזור חומצות חלב, מעצים את זרימת הדם הלימפה והעיכול, פותח את נקבוביות העור, משחרר לחצים, כאבי גב, מנקה, מטהר מעורר ומגביר את מערכות הדם, העצבים והמערכת החיסונית. עוזר בשיכוך כאבי מחזור וכאבי בטן, מעודד ספיגת אנרגיות חיוביות ופתיחת ה"צ'אקרות" (מרכזי אנרגיה שיושבים לאורכו של קו עמוד השדרה), משחרר אנרגיות שליליות וחסימות מהגוף, מביא את הגוף למצב של עוררות, ריפיון מחשבות, שלווה, הרגעה ואיזון נפשי.

 

עיסוי משולב / טיפול משולב הוא עיסוי שמותר כמעט לכולם כמובן שצריך לידע את המטפל לגבי בעיות ומחלות למיניהן כדי שיתאים את סוג הטיפול לצורכו של המטופל. כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים