טיפולים

שחזור גלגולים

שחזור גלגולים

תורות מסטיות רבות ובעיקרן הקבלה והבודהיזם, מאמינות בגלגול נשמות ככלי המרכזי של ההתפתחות האנושית על פני כדור הארץ. בשנים האחרונות גילו מספר אנשי מדע העוסקים בהיפנוזה את התחום הזה לאחר שמטופלים שהיו במצב היפנוטי עמוק דווחו על אירועים שקרו להם בגלגולים אחרים ואף על הזמן שבין הגלגולים (ספרים מומלצים לקריאה בנושא הם: "שיעורים וגלגולים בזמן" ו"מסע הנשמות").

 

טיפול בגלגול נשמות מטרתו לפתור בעיה רגשית או פיזית בהווה שלא נמצא לה ריפוי, פתרון או סיבה בגלגול הזה במיוחד בילדות. בילדות נצרבים אל תוך התת-מודע כל האמונות שלנו שבאו כתוצאה מחוויות שעברנו. אותן אמונות מנהלות אותנו, הן יוצרות את "מי שאנחנו" בהווה כאנשים בוגרים. הבעיה היא שהרבה מהאמונות הללו לא משרתות אותנו היטב בהווה, הן כבר לא נכונות לנו, אבל אנחנו עדיין מתנהלים לפיהן ללא מודעות. טיפול בתת המודע יכול לפתור את הבעיה הזו.

 

מבחינת המטפל, כאשר הוא לא מוצא סיבה בהווה או בילדות לבעיה של המטופל הוא יכול לפנות לגלגולים קודמים על ידי שחזורם. השחזור יכול להיעשות בכמה דרכים כאשר הנפוצה מביניהן היא על ידי דמיון מודרך. המטופל, הנמצא במצב של גלי אלפא, שזה מצב בין ערנות לשינה כמו במדיטציה עמוקה, חוזר בעזרת הנחיות המטפל אל העבר הרחוק שלו מגלגולים קודמים ובוטח בתת-המודע שלו, ששם נמצאים כל הזיכרונות הללו שיעלה לו את הגלגול בו הוא חווה את הקושי. ברגע שזה קורה, המטפל מתקן את החוויה ומעביר אותה בדמיונו של המטופל בכל אחד מהצ'אקרות על מנת להטמיע את החוויה המתוקנת בגופו ובנפשו.

 

כדי שהטיפול יצליח, חשוב להגדיר את הבעיה בצורה הנכונה ביותר עבור המטופל. כמו כן, חשוב להסביר למטופל עד כמה חשוב לו לבטוח בעצמו ובתת המודע שלו שיעלה את הגלגול הנכון ללא חשש. מבחינת המטפל, ככל שהמטופל יהיה במצב מדיטטיבי עמוק יותר, יש יותר סיכוי לטיפול להצליח כי המודע "שותק" ונותן לתת- מודע "לדבר".

 

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים