טיפולים

טיפול ברייקי

טיפול ברייקי

טיפול ברייקי זהו טיפול אנרגטי שבדומה להילינג עובד על איזון הצ'אקרות (מרכזי אנרגיה לאורך קו עמוד השידרה) בגוף על ידי הנחת ידיים במקומות ספציפיים והעברת האנרגיה דרך המטפל למטופל. טיפול רייקי  יכול להתבצע בישיבה או שכיבה ואף מרחוק. טיפול רייקי התקבל בתקשור לפני מאות שנים בסין הרחוקה. המטפל הראשון ברייקי קיבל סימנים וצורות בעלות יכולות ריפוי. הוא החל להשתמש בהן בטיפול על ידי התחברות לדמיון וסימונם על הצ'אקרות השונות וראה שזה עוזר לריפוי מכאובים שונים. במשך השנים הועברה תורת הרייקי ממורה לתלמיד עד לזמן המודרני.

ישנם ארבעה סמלים אנרגטיים עוצמתיים מרכזיים ברייקי שכל אחד מהם אחראי על הריפוי האנרגטי ברמה שונה (בדומה לניקוי,טיהור, חידוש ובניה). את הסמלים האלה, "מציירים" באוויר על פני המקום בו קיימת הצ'אקרה, והריפוי נעשה על פי תפקיד הצ'אקרה בגוף.

 

פירוט הצ'אקרות ותפקידן:

 

הצ'אקרה הראשונה - נקראת צ'אקרת שורש או בסיס. צבעה חום-אדום והיא כוללת את הרגליים והאגן התחתון. היא קשורה לרגש ההישרדות, לביטחון, לכבוד העצמי, עקשנות ועוד.
הצ'אקרה השנייה   - נקראת צ'אקרת המין. צבעה כתום והיא קשורה ליצירה, ייצריות, רגשות חמים והכלה של רגשות ועוד.
הצ'אקרה השלישית -  נקראת צ'אקרת מקלעת השמש. צבעה צהוב ותפקידה לאזן את הרגשות, הפחדים, הכעסים, והחרדות. היא אחראית לתחושת החיות, הויטאליות ושמחת החיים שלנו כשהיא במצב מאוזן.
הצ'אקרה  הרביעית - נקראת צ'אקרת הלב. צבעה ורוד וירוק. ורוד הוא צבע האהבה, הנתינה והקבלה וירוק הוא צבע של ריפוי. כשהיא חסומה אנחנו שופטים את עצמינו או אחרים בחומרה וסובלים כתוצאה מכך.
הצ'אקרה החמישית - נקראת צ'אקרת הגרון. צבעה כחול. היא אחראית על הביטוי העצמי שלנו מול עצמינו ומול העולם. אצל אומנים למשל, היא גדולה ופתוחה לרוב כי הם מבטאים עצמם בדרכים שונות.
הצ'אקרה  השישית - נקראת צ'אקרת העין השלישית. צבעה סגול. זוהי הראייה העל-חושית שלנו, האינטואיציה והמחשבות הגבוהות.
הצ'אקרה השביעית - נקראת צ'אקרת הכתר. צבעה זהב. היא נמצאת בקודקוד שזהו המקום של החיבור עם האני העליון. כל טיפול מתחיל בעבודה על צ'אקרת הכתר כי היא אחראית על התפקוד של כל הצ'אקרות האחרות בגוף.

       

סמלי הרייקי ניתנים לשימוש גם בריפוי מרחוק. הם נשלחים במחשבתו של המטפל בהסכמת המטופל ועל פי עדויות רבות של מטופלים במהלך השנים, הם עוזרים לריפוי ותחושת איזון והקלה אצל המטופלים. התדר שלהם הוא עדין אך עוצמתי.

 

טיפול רייקי מביא לידי ביטוי את העובדה שהאדם הוא מערכת הוליסטית בכך שהוא עובד על הקשר בין הגוף לנפש. ההנחה היא שלכל מכאוב גופני קיים מצב רגשי לא מאוזן שיצר אותו ולכן, בשביל להביא לריפוי צריך להעלות את החסימות למודעות ולעבוד במקביל על שני הרבדים.

טיפול רייקי יכול גם להוות טיפול משלים לכל סוג טיפול שהוא, החל ממסאג' וכלה בטיפול שנעשה על ידי שיחה (אימון, דמיון מודרך ועוד).

 

 

 כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים