טיפולים

עיסוי לומי לומי

עיסוי לומי לומי

 

לומי לומי הוא עיסוי הוליסטי (נפשי + פיזי) בעל ערך רפואי גבוה שמקורו באיי הוואי. הוא הגיע להוואי עם המתיישבים הפולינזיים הראשונים בשנת 1820 ונתפס בזמנו לעבודת אלילים. פירוש השם "לומי לומי" הוא "הלוך ושוב" וגם "לפורר לפזר"את הלומי לומי מבצעים בעיקר עם החלק הפנימי של האמה בצורה מעגלית (שמסמלת את האין סוף) ובתנועות מהירות וקצביות שגורמות לגוף לחוש תחושה של זרימה והנעה. יש המייחסים תנועות אלה לריקוד המסורתי של השבטים. הקאהונים הם אלה שעסקו בלומי לומי באופן מסורתי. (קא - שומר, הונה - הסוד הגדול) כפי שמבינים מכאן הקאהונים שמרו על הסוד במשך מאות שנים. בשנת 1893 אסרה הממשלה המקומית בהוואי כל לימוד, חקר ועיסוק של תרבות זו והלומי לומי ירד למחתרת. רק בשנת 1973 שונה החוק לאחר שקאהונה בשם "דודה מרגרט מאקדו" עשתה מלחמה פרטית והתחילה להפיץ בחזרה את תורת הלומי לומי שהוכתר כעיסוי הרשמי של הוואי. בשנת 1979 התירו להפיץ את סודות הלומי לומי לכל מי שרצה ללמוד בתנאי קבלה קשים ובמחויבות לטווח ארוך.

 

את עיסוי הלומי לומי חייב לעשות מטפל מיומן, רציני ומקצועי.

 

מטרת הלומי לומי להזרים אנרגיה מהלב אל הגפיים ולהזרים דם מהגפיים אל הלב, לשחרר ולרכך שרירים תפוסים, לשפר בעיות עיכול, כאבי בטן, להמריץ את המערכת הלימפתית, לנקז רעלים ולשפר את זרימת האנרגיה בגוף, לחבר בין הגוף הנפש והרוח וליצור איזון לרגשות מודחקים. כמו כן, יש חשיבות גדולה ל"מאנה" = אנרגיית החיים (כמו הצ'י ברפואה הסינית), שזורמת בין המטפל למטופל. ככל שה"מאנה" גבוהה יותר היא מאפשרת למטופל להשתחרר יותר.

 

העיסוי נעשה בשילוב של שמן חם.

 

לומי לומי הוכח כטיפול יעיל להפחתת חרדה, מתח, עייפות, תשישות ותחושות שליליות. אחד היתרונות של עיסוי זה, הוא שאפשר לעשות אותו בכל קצב והוא משתלב יפה בצורות העיסוי השונות. אין בטיפול זה כל מגע אינטימי. לאחר העיסוי רצוי לשתות הרבה מים שמגבירים משמעותית את יעילות הטיפול.

 


 

כל מטפלינו בעלי הסמכה מהשורה העליונה ועובדים בתחום מספר רב של שנים.

כל הטיפולים ב- מטפלים VIP הינם טיפולים מקצועיים וללא כל אלמנטים מיניים.

 

יצירת קשר    למחירון טיפולים